Fórum

Index Keresés Elfelejtett jelszó Regisztráció
Nem vagy belépve.
Index » Üdvözlet az új honlap elkészülte alkalmából Oldalak: (17) 1 2 3 … Utolsó »
Süti Fórum tag Hozzászólások: 610 Hely: Dunaharaszti Regisztrált: 2008-04-08 Offline
pampi Fórum tag Hozzászólások: 68 Regisztrált: 2008-04-09 Offline Ilyen 1ébként most is van 100 nál vált. Van is ilyen tagunk ha jól tudom

Idézet (írta Süti):

Idézet (írta rozi64):A moderátor nem tud ilyent javítani, ahhoz már admin kell.

Nekem az az ötletem támadt, ezt már mondtam Langinak is, hogy mi lenne, ha Janika & Robi nem tagok lennének, hanem versenyzök, vagy ilyesmi. A fanok se tagok legyenek, hanem mindenki a hozzászólás számától függően változó beosztású. Pl kezdő fórumozó, addaktív fórumozó, hivatásos fórumozó, Profi IRC Kritikus, Félhivatásos Helpdesk(Admin),
engine (Site Admin), N kategóriás. Flém esetén Noob, offmester, meg hasonlók, ha valakinek tetszik, na meg persze ehhez kellene, hogy regeljenek be többen is, ne csak leselkedjenek!

Nem rossz ötlet..

Süti Fórum tag Hozzászólások: 610 Hely: Dunaharaszti Regisztrált: 2008-04-08 Offline

Idézet (írta rozi64):A moderátor nem tud ilyent javítani, ahhoz már admin kell.

Nekem az az ötletem támadt, ezt már mondtam Langinak is, hogy mi lenne, ha Janika & Robi nem tagok lennének, hanem versenyzök, vagy ilyesmi. A fanok se tagok legyenek, hanem mindenki a hozzászólás számától függően változó beosztású. Pl kezdő fórumozó, addaktív fórumozó, hivatásos fórumozó, Profi IRC Kritikus, Félhivatásos Helpdesk(Admin),
engine (Site Admin), N kategóriás. Flém esetén Noob, offmester, meg hasonlók, ha valakinek tetszik, na meg persze ehhez kellene, hogy regeljenek be többen is, ne csak leselkedjenek!

Nem rossz ötlet..
rozi64 Fórum tag Hozzászólások: 874 Regisztrált: 2008-04-08 Offline A moderátor nem tud ilyent javítani, ahhoz már admin kell.

Keresztes László Fórum tag Hozzászólások: 397 Hely: Ugod Regisztrált: 2008-04-08 Offline

Idézet (írta TRT fan):Szevasztok Moderátorok!!

Ma bele olvastam a forumba és kicsit viccesnek találom, Jani kis betüvel és uj tagnak ..

nem tudom meg oldható-e valahogy jobban kiemelni ( de lehet csak engem zavar)
Üdv: R.

ui: mégis csak Ö, akiért van ez az oldal

Sziasztok!
Igen ezt én is észrevettem!
Csatlakozom TRT fan barátomhoz!!Tényleg jó lenne megkülönböztetni a többiektöl valahogyan!!És a Robit is!!
Láttam regisztrált.
Oldalak: (17) 1 2 3 … Utolsó »

Ha hozzá kíván szólni a témához, először be kell jelentkeznie!