Fórum

Index Keresés Elfelejtett jelszó Regisztráció
Nem vagy belépve.
Index » Kérdések a versenyzőkhöz és a csapathoz Oldalak: (18) 1 2 3 … Utolsó »
Patkó Gergely Fórum tag Hozzászólások: 6 Regisztrált: 2009-04-21 Offline

Idézet (írta Srdesign):Szervusz Gergely!

Névnapod alkalmából minden jót kívánok!

S. Róbert.

(természetesen ha ma ünnepled )

Köszönöm szépen, bár március 12.-én tartom.
Gergő
Srdesign Fórum tag Hozzászólások: 425 Hely: Távoli csendes kis falucska:) Regisztrált: 2008-04-08 Offline Szervusz Gergely!

Névnapod alkalmából minden jót kívánok!

S. Róbert.

(természetesen ha ma ünnepled )
RetekMester Fórum tag Hozzászólások: 1 Regisztrált: 2009-05-08 Offline Sziasztok!

Nagy rally rajongó vagyok és komolyan foglalkozunk a Forza Motorsport 2 című játékkal. Itt elég sok autót meg lehet építeni, beállítani és lefényezni. Eddigi munkáim: xbox.hu/blog/2009/aprilis/forza-motor...
A kérdésem lényege az lenne, hogy megfesteném az idei autó replicáját és képeket szeretnék igényelni róla de nem találok elég közelieket. Ja meg a teteje is mindíg probléma. Az autókat mindíg megépítem, beállítom különböző osztályokra, hogy online lehessen velük ütőképesen versenyezni (amúgy a magyarok jók) és sorozatgyártom őket mivel a játék tartalmaz egy online aukciós házat ahol bárki megveheti az ott megkeresett kreitjéből. Így a Ranga Laci deltáját több mint 200 ember használja világszerte, a Turán Evo6-osa most lett kész és a következő lenne az idei festésű 207es.

Előre is köszönöm a képeket!
Pálfy János Fórum tag Hozzászólások: 744 Hely: 8314. Vonyarcvashegy Regisztrált: 2008-04-08 Offline Olyan jó durrogós gyorskocsit vársz Robi?

Idézet (írta Srdesign):Az új csapat felálláshoz sok sok sikert kívánok!
A Grifone remélem ismét a megszokott (min. Semperites ) remek autót-hoz, Gergelynek meg, minden jót a Janika Rally Teamban !

Hajrá Miskolcon !!!

Szurkolok az Absz. győzelemért !!

Üdvözlettel: Srdesign S. Róbert

Pálfy János Fórum tag Hozzászólások: 744 Hely: 8314. Vonyarcvashegy Regisztrált: 2008-04-08 Offline Tényleg,milyen figyelmetlenek vagyunk. Üdvözöljük Gergelyt,reméljük az oldalon is elő fog fordulni,és sok sikert kívánunk neki és Janikának Miskolcon!
Oldalak: (18) 1 2 3 … Utolsó »

Ha hozzá kíván szólni a témához, először be kell jelentkeznie!