Fórum

Index Keresés Elfelejtett jelszó Regisztráció
Nem vagy belépve.
Index » IRC 2008 Oldalak: (197) 1 2 3 … Utolsó »
Pálfy János Fórum tag Hozzászólások: 744 Hely: 8314. Vonyarcvashegy Regisztrált: 2008-04-08 Offline Furcsa ez a naptár nagyon.Végre Kína nincs,de van Brazília és egyebek.Tényleg a kis költségvetésű csapatoknak esélye sincs a jó helyezésre.
Kíváncsi leszek jövőre az indulókra,és a számukra is.Dec elején Kína,aztán januárban már Monte.Nincs sok szünet.
rozi64 Fórum tag Hozzászólások: 874 Regisztrált: 2008-04-08 Offline Igen, 12 tervezett futam, ez nem feltétlen az alacsonyabb versenyzést jelenti nekem. A nem gyári, vagy támogatott csapatoknak sok esélye nincs a jó végelszámolásra.
Srdesign Fórum tag Hozzászólások: 425 Hely: Távoli csendes kis falucska:) Regisztrált: 2008-04-08 Offline IRC Tervezet 2009!!

Január 21-24. Rallye de Monte-Carlo, Monaco
Március 5-7 Rally Internacional de Curitiba, Brazília
Április 3-4 Safari Rally, Kenya
Május 7-9 SATA Rally Açores, Portugália
Június 18-20 Belgium Ypres Westhoek Rally, Belgium
Július 9-11 Rally Russia, Oroszország
Augusztus 7-9 Rali Vinho da Madeira, Portugália
Augusztus 28-30 Barum Rally Zlin, Csehország
Szeptember 10-12 Rally Principe de Asturias, Spanyolország
Szeptember 24-26 Rallye Sanremo, Olaszország
Október 22-24 Rally Japan, Japán
November 19-21 RAC MSA Rally of Scotland, Nagy-Britannia
Bányai Richárd Fórum tag Hozzászólások: 25 Hely: Andornaktálya Regisztrált: 2008-04-08 Offline Fuu, de meghalt most a forum, alig irtok vmit.... Nade majd beindul

Gratulálok Janinak meg az egész csapatnak ehhez a nagyszerü eredményhez és a jó évzáráshoz! Fantasztikus volt öket látni az EuroSport-on, elég komoly közvetitést adtak. Nemgondoltam volna h ilyenben lehet még részem, de elképesztően jovolt látni üket, meg intrjú meg ilyenek! Nem kis dolog ez! És talán szponzoroknak sem kis dolog, és bizok benne hogy ez jó referencia lesz arra, hogy esetleg több pénzt tudjon szerezni, és jövöre egy sokkal sürübb évet tudjon esetleg menni. amiben a nyilatkozata után reménykedem, hiszen mondta h ennyi vezetés ezzel az autóval nem elég, több kell, több teszt...... remélem ez talán arra utal, hogy jövöre több futamon láthatjuk, és talán itthon is ha ugyvan 1-2 versenyen menne, akár teszt jelleggel is ha a buddzsé engedni.... Na de ezcsak 1 elmélet.

Bocsánat ha hosszan irtam!!

GRATULÁLOK mégegyszer!! Szép volt!!!
rozi64 Fórum tag Hozzászólások: 874 Regisztrált: 2008-04-08 Offline Sziasztok!
Ez volt az a fotó amit küldtem telefonon. Jobb egérgombbal megnyitható nagyban is.
[url=kepfeltoltes.hu/view/081027/Foto_870_...][/url]
Oldalak: (197) 1 2 3 … Utolsó »

Ha hozzá kíván szólni a témához, először be kell jelentkeznie!